بیمه درمان گروهی کمتر از ۵۰ نفر

شرکت بیمه کارآفرین با افتخار اعلام می‌نماید با عنایت به راه‌اندازی کسب‌وکارهای کوچک و شرکت‌های استارتاپ و عدم امکان استفاده آنان و پرسنل محترم ایشان از بیمه‌های تکمیلی برای نخستین بار در ایران ارائه این دسته از بیمه نامه‌های تکمیلی گروهی با مجوز بیمه مرکزی فراهم شد. لذا جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان  با امکانات و خدمات  این طرح  در ذیل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

  1. امکان ارائه استعلام قیمت به مجموعه‌های ذکر شده که تعداد پرسنل آن به همراه خانواده و نفرات تحت کفل به ۵۰ نفر نمی‌رسد در ۲ طرح الف و ب هرکدام شامل ۳ سقف تعهد مجزا می‌باشد که لینک آن در زیر قابل دسترسی می‌ باشد.
  2. مناسب‌ترین نرخ و شرایط بصورت کاملا رقابتی با سایر شرکت‌های همکار می‌باشد.
  3. امکان استفاده از مراکز طرف قرارداد بصورت آنلاین و بدون نیاز به صدور معرفی‌نامه دستی و صرفا با ارائه کارت ملی بیمه‌شدگان به مجموعه‌های درمانی که لینک آن جهت دسترسی در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است(لینک مراکز طرف قرارداد)
  4. امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد  و پرداخت حساب در کمترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای بیمه مرکزی شامل: ( هزینه‌های پاراکلینیکی، هزینه‌های آزمایشگاهی، هزینه‌های فیزیوتراپی و هزینه‌های بیمارستانی ) 
  5. مراکز درمانی طرف قرارداد جزو بهترین مجموعه‌های درمانی ایران و تهران می‌باشند.
  6. پرداخت خسارات در مراکز غیرطرف قرارداد، با حداکثر تعرفه‌ی بیمه مرکزی و سندیکای بیمه‌گران می‌باشد.
  7. دریافت مدارک از مجموعه‌ها، ادارات، نهادها،‌شرکت‌ها توسط این نمایندگی و بدون نیاز به رفت‌وآمد نمایندگان و پرسنل گرامی ایشان جهت سهولت هرچه بیشتر در روال معمول این امر میسر می‌باشد.
  8. آموزش استفاده از مراکز طرف قرارداد و غیر طرف قرارداد که بنیادی ترین امر در بیمه‌های تکمیلی درمان استبصورت حضوری،‌محتوایی و صوتی در اختیار تک تک بیمه‌شدگان قرار خواهد گرفت.
  9. پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل در جهت مشاوره و فراهم نمودن امکان استفاده در کلیه مراکز طرف و غیر طرف قرارداد که صرفا توسط این نمایندگی امکان‌پذیر می‌باشد.
  10. امکان برگزاری هرگونه جلسه حضوری و آنلاین جهت کسب اطلاعات ابتدایی و مشاوره به صورت  کاملا رایگان میسر می‌باشد.

چنانچه هر سوالی در مورد بیمه درمان تکمیلی گروهی کمتر از ۵۰ نفر دارید بسیار خوشحال خواهیم شد که با ما تماس بگیرید.

 

بیمه درمان تکمیلی گروهی
بیمه درمان گروهی کمتر از ۵۰ نفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول