بیمه درمان انفرادی

شرکت بیمه کارآفرین در راستای اطلاع‌رسانی به هموطانی که به صورت آزاد مشغول به فعالیت بوده و فاقد هرگونه پوشش درمانی می‌باشند، با افتخار برای اولین بار در کشور اعلام می‌دارد که امکان این فرآیند میسر گردیده است. لذا جهت بهره‌مندی شما عزیزان به ذکر پاره‌ای از شرایط و خدمات آن در ذیل خواهیم پرداخت:

  1. امکان استفاده هرکدام از طرح‌ها برای متقاضیان گرامی ( برای مشاهده لینک سقف تهدات کلیک کنید)
  2. مناسب‌ترین نرخ و شرایط بصورت کاملا رقابتی با سایر شرکت‌های همکار می‌باشد.
  3. امکان استفاده از مراکز طرف قرارداد بصورت آنلاین و بدون نیاز به صدور معرفی‌نامه دستی و صرفا با ارائه کارت ملی بیمه‌شدگان به مجموعه‌های درمانی که لینک آن جهت دسترسی در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است(لینک مراکز طرف قرارداد)
  4. امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد  و پرداخت حساب در کمترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای بیمه مرکزی شامل  هزینه‌های پاراکلینیکی، هزینه‌های آزمایشگاهی، هزینه‌های فیزیوتراپی و هزینه‌های بیمارستان
  5. مراکز درمانی طرف قرارداد جزو بهترین مجموعه‌های درمانی ایران و تهران می‌باشند.
  6. پرداخت خسارات در مراکز غیرطرف قرارداد، با حداکثر تعرفه‌ی بیمه مرکزی و سندیکای بیمه‌گران می‌باشد.
  7. دریافت مدارک از مجموعه‌ها، ادارات، نهادها،‌شرکت‌ها توسط این نمایندگی و بدون نیاز به رفت‌وآمد نمایندگان و پرسنل گرامی ایشان جهت سهولت هرچه بیشتر در روال معمول این امر میسر می‌باشد.
  8. آموزش استفاده از مراکز طرف قرارداد و غیر طرف قرارداد که بنیادی ترین امر در بیمه‌های تکمیلی درمان استبصورت حضوری،‌محتوایی و صوتی در اختیار تک تک بیمه‌شدگان قرار خواهد گرفت.
  9. پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل در جهت مشاوره و فراهم نمودن امکان استفاده در کلیه مراکز طرف و غیر طرف قرارداد که صرفا توسط این نمایندگی امکان‌پذیر می‌باشد.
  10. امکان برگزاری هرگونه جلسه حضوری و آنلاین جهت کسب اطلاعات ابتدایی و مشاوره به صورت  کاملا رایگان میسر می‌باشد.
بیمه درمان انفرادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول