بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده darman-takmili

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده

الف) طرح پوشش بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده

با توجه به رشد جمعیت وافزایش بی رویه هزینه های درمان در کشور و عدم پوشش درمانی برای افرادی که در مشاغل آزاد و غیر دولتی فعالیت داشته و بزرگترین دغدغه آنها دارا بودن بیمه درمان می باشد ، بیمه کارآفرین این مژده را می دهد که از این پس تمامی افراد در گروههای سنی مختلف می توانند جهت تهیه و صدور این بیمه نامه ها برای خود واعضای خانواده اقدام نمایند.

مزایای بیمه درمان تکمیلی  :

1- سقف تعهدات مکفی در آیتم های پاراکلینیکی ها، بستری و بیمارستانی، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی به ویژه در سقف تعهدات 5 و 6 و 9 یا VIP  که در جدول قابل مشاهده می باشد.

2- حق بیمه بسیار مناسب مطابق با سقف تعهدات انتخابی توسط بیمه شدگان که با فرانشیز 30% و10% قابل صدور می باشد.

3- عدم انجام هرگونه چکاب و آزمایشات ابتدایی که در شرکتهای دیگر انجام دهنده بیمه تکمیلی خانواده مانند کمک رسان (بیمه sos) از افراد گرفته خواهد شد اما در بیمه کارآفرین صورت نمی پذیرد و فرد فقط با پرکردن فرم سلامت روال صدور را طی خواهد کرد.

4- تسریع در روند ثبت نام و صدور که نهایتا 7 روز کاری زمان خواهد برد.

5- عدم دوره انتظار برای آیتمهای پاراکلینیکی، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی حتی اگر مربوط به دوران بارداری باشد.

6- دوره انتظار 9 ماه برای زایمان و سزارین که در واقع از دیگر شرکتهای انجام دهنده این پوشش مانند کمک رسان (بیمه sos) که یک سال کامل می باشد کمتر بوده و در طول این مدت افراد برخلاف کمک رسان از آیتم های آزمایشگاهی و پاراکلینیکی و غربالگری نیز می توانند بهره مند شوند.

7- امکان استفاده از مراکز درمانی طرف قرارداد بصورت انلاین از 6 ماه بعد از تاریخ شروع که بصورت اتوماتیک در بیمه های صادر شده لحاظ خواهد شد ، در واقع افراد بعد از گذشت 6 ماه از صدور بیمه در مراکز درمانی طرف قرارداد فقط فرانشیز ( سهم پرداختی توسط بیمه شده ) طرح مربوط و انتخابی را پرداخت و از آن مرکز ترخیص خواهند شد.

8- امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد با ارائه مدارک پزشکی به واحد خسارت یا نمایندگان محترم و دریافت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن ( اعمال جراحی و بستری تا 30 روز کاری ، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و فیزیوتراپی تا 15 روز کاری) در صورت ارائه  کامل مدارک پزشکی که مستقیما به شماره حساب و شباء بیمه شدگان گرامی واریز خواهد شد.

9- امکان پرداخت حق بیمه به صورت نقد با 15% تخفبف و اقساط 4 ماهه بدون دریافت چک که از طریق ارسال پیامک و پرداخت آنلاین صورت می پذیرد.

10- عدم نیاز به هرگونه بیمه گر پایه اعم از تامین اجتماعی و خدمات درمانی که در بیمه های تکمیلی درمانی گروهی در زمره پیش نیازهای ابتدایی آن می باشد.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی - بیمه درمان تکمیلی خانواده - بیمه کارآفرین

فرم بیمه درمان - بیمه درمان انفرادی - بیمه درمان خانواده

فرم بیمه درمان تکمیلی انفرادی - فرم پیشنهاد بیمه درمان تکمیلی خانواده - بیمه کارآفرین

دانلود فرم پیشنهاد بیمه درمان تکمیلی خانواده


ب) طرح پوشش بیمه درمان تکمیلی ( گروهی کمتر از 50 نفر)

نظر به رشد کسب و کارها و شرکتهای تولیدی و خدماتی جزء و کوچک و تخصصی تر شدن فضای اشتغال در کشور و نیاز روز افزون کارکنان و پرسنل بخشهای نامبرده به بیمه تکمیل درمانی ، بیمه کارآفرین مفتخر است برای اولین بار در سطح کشور اقدام به صدور بیمه نامه مذکور برای مجموعه های ذکر شده در غالب تعداد نفرات زیر 50 نفر نماید.

1- سقف تعهدات مکفی در آیتم های پاراکلینیکی ها ، بستری و بیمارستانی ، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی به ویژه در سقف تعهدات 5 و 6 و 9 یا VIP  که در جدول قابل مشاهده می باشد.

2- حق بیمه بسیار مناسب مطابق با سقف تعهدات انتخابی توسط بیمه شدگان که با فرانشیز 30% و10% قابل صدور می باشد.

3- عدم دوره انتظار برای آیتمهای پاراکلینیکی، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی حتی اگر مربوط به دوران بارداری باشد.

4- دوره انتظار 9 ماه برای زایمان و سزارین و تحت پوشش قرار داشتن آیتم های آزمایشگاه و غربالگری و پاراکلینیکی مربوط به آن در طول مدت و از ابتدای قرارداد برای تمامی بیمه شدگان قابل استفاده می باشد.

5- امکان استفاده از مراکز طرف قرارداد بصورت آنلاین و اخذ معرفی نامه بصورت شبانه روزی و در تمام طول سال و ایام تعطیل برای بیمه شدگان مقدور می باشد.

6- امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد با ارائه مدارک پزشکی به واحد خسارت یا نمایندگان محترم و دریافت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن ( اعمال جراحی و بستری تا 30 روز کاری، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و فیزیوتراپی تا 15 روز کاری) در صورت ارائه  کامل مدارک پزشکی که مستقیما به شماره حساب و شباء بیمه شدگان گرامی واریز خواهد شد.

7- امکان پرداخت حق بیمه بصورت نقد با 10% تخفیف و اقساط 6 ماهه برای تمامی ادارات ، سازمانها و نهادهای مربوط مقدور می باشد.

بیمه درمان تکمیلی گروهی کمتر از 50 نفر - بیمه درمان گروهی کارآفرین - بیمه کارآفرین


ج) طرح پوشش بیمه درمان تکمیلی ( گروهی بیشتر از 50 نفر)

این نوع بیمه نامه تکمیل درمانی از گذشته تا به امروز توسط اکثریت شرکتهای بیمه قابل انجام و صدور بوده و هست ، لیکن بیمه کارآفرین در خصوص ارائه این طرح آمادگی خود را برای اخذ قرارداد با ادارات، سازمانها، ارگانها و نهادهایی که قصد تهیه پوشش فوق را دارند اعلام می نماید.

بیمه sos

جهت مشاوره و نحوه عضویت در شرکت کمک رسان ایران، تماس بگیرید

شماره تماس : 09128188872

بیمه sos تکمیلی

مراکز طرف قرارداد بیمه sos

09128188872

تهران ، پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، ساختمان الماس، طبقه 2، واحد 4