بیمه تکمیلی انفرادی sos darman-enferadi

بیمه تکمیلی انفرادی sos

بیمه تکمیلی انفرادی sos

بیمه تکمیلی sos  کمک رسان ایران معمولا مختص خانواده است و اعضای خانواده را تحت پوشش بیمه قرار می ‌دهد اما اگر مجرد هستید و دوست دارید که به شکل انفرادی خود را عضو بیمه sos کنید، شرکت کمک رسان ایران، بعد از بررسی چکاپ و وضعیت پزشکی شما، مشخص می‌ کند می ‌توانید تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید یا نه.

بیمه تکمیلی انفرادی sos چیست و چه تفاوتی با بیمه تکمیلی sos گروهی دارد؟

بیمه تکمیلی انفرادی sos با توجه به طرح انتخابی و تعهدات آن برای جبران هزینه‌ های بستری بیمارستان، پاراکیلنیک، آزمایشگاه، لیزر چشم، ویزیت و دارو، زایمان و هزینه‌ های دندانپزشکی sos  و غیره می‌باشد. در هر کدام از مواردی که نامبرده شد سقف تعهدات قید می‌ شود و با وجود آن حق بیمه تعیین می‌گردد.  معمولا روال در بیمه‌ های تکمیلی انفرادی برای حق بیمه و هزینه درمان تکمیلی انفرادی علاوه بر تعهدات انتخاب شده به سن افرادی که تحت پوشش قرار  می‌ گیرند تفاوت می‌ نماید. برخی شرکت‌ های ارائه دهنده بیمه تکمیلی انفرادی شرط داشتن بیمه گر اول تامین اجتماعی را دارند و برخی دیگر خیر.

اما تفاوت اصلی بیمه تکمیلی انفرادی sos این است که بیمه تکمیلی انفرادی sos برای یک فرد یا خانواده می‌ باشد اما در بیمه تکمیلی sos گروهی برای یک شرکت یا گروهی که برای فعالیتی غیر از بیمه درمان دور هم جمع شده باشند صادر می ‌شود و تعداد افراد باید به ۵۰ نفر برسد. همین یک تفاوت مهم همه چیز را روشن می‌ کند. در واقع بیمه تکمیلی انفرادی sos تمام مزایای بیمه تکمیلی sos گروهی را دارد و ایراد بزرگ آن یعنی وابستگی به یک شرکت را ندارد.

آیا امکان بیمه کردن سایر اعضا خانواده به همراه بیمه تکمیلی انفرادی sos وجود دارد؟

 

در بیمه تکمیلی انفرادی فرد بیمه شده به همراه خانواده خود می‌ توانند تحت پوشش بیمه درمان قرار گیرند. در نظر داشته باشید که طرح درمان انفرادی خانواده در تمام شرکت‌ها ارائه نمی‌ شود و تنها شرکت‌های بیمه معدودی در این زمینه فعالیت می‌کنند. در زمان تحت پوشش بیمه درمان در آمدن نیاز هست که افراد برگه سلامتی پر نمایند یا بسته به شرکت مورد نظر بیمه چکاپ قبل از عضویت انجام شود.

مدارک مورد نیاز برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی sos

برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی sos کارت ملی و شناسنامه و در صورت نیاز برگه سلامتی نیز باید ارائه گردد.

توجه: برای عضویت بیمه تکمیلی انفرادی sos در شرکت کمک رسان ایران کپی تمامی صفحات شناسنامه الزامیست تا از تعداد خانواده و وضعیت تاهل آگاه باشند چرا که در این شرکت بیمه تمامی اعضا خانواده همزمان باید عضو گردند مگر مشخص شود که دیگر اعضا خانواده از طریق بیمه‌ گر دیگری دارای بیمه تکمیلی می‌ باشند. برای عضویت در بیمه تکمیلی انفرادی sos کمک رسان ایران نیاز به چکاپ تمامی اعضای خانواده می ‌باشد.

به دنبال درخواست مکرر اعضاء برای اضافه نمودن طرح خدمات بیمه دندانپزشکی sos به مزایای عضویت در کمک رسان و پس از اجرای موفق طرح های حذف فرانشیز بستری، تخفیف عدم خسارت و پوشش ویزیت، دارو و آزمایش قبل و بعد از بستری و پس از کسب موافقت بیمه گر کمک رسان طرح بیمه دندانپزشکی کمک رسان از تاریخ 1398/01/01 در دسترسی متقاضیان قرار دارد.

سینا بیتاب نوشته :

این که چیزی ننوشته

سینا آریافر نوشته :

چرا هیچ توضیحی درباره بیمه تکمیلی انفرادی ندادید؟ 🤔 😡فقط تبلیغ و تبلیغ؟ بابا جان بگید این بیمه اس اواس انفرادی هم بیمه میکنه؟

کامیار فرجی نوشته :

هزینه بیمه تکمیلی برای یک نفر چقدره؟ 30 ساله هستم و مجرد

بیمه sos

جهت مشاوره و نحوه عضویت در شرکت کمک رسان ایران، تماس بگیرید

شماره تماس : 09128188872

بیمه sos تکمیلی

مراکز طرف قرارداد بیمه sos

09128188872

تهران ، پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، ساختمان الماس، طبقه 2، واحد 4